Faaliyet Alanlarımız

Film - Belgesel Yapımcılığı.

DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN DAHA FAZLASI

Kendi bünyemizdeki profesyonel ekibimiz ve farklı çalışma alanlarımızla pek çok projeyi hayata geçiriyoruz. Her projede öne çıkan özgün senaryolar, kaliteli prodüksiyon ve güçlü oyuncu kadrolarıyla, hikayelerinizi büyüleyici bir şekilde anlatıyoruz.

Sinematografik deneyimimiz ve yaratıcı ekip arkadaşlarımızla, projelerinizi hayalinizdeki gibi gerçeğe dönüştürüyoruz. Hikayelerinizi, projelerinizi ve markanızı hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz.

Video Prodüksiyon Hizmetleri.

MÜŞTERİLERİNİZE DOKUNAN REKLAM STRATEJİLERİ

Reklam dünyası sürekli değişiyor ve Netch Media olarak bu değişime ayak uydurarak müşterilerimize en yeni ve etkili çözümleri sunuyoruz.

Her markanın benzersiz bir hikayesi vardır ve biz bu hikayeyi anlamanın ve doğru bir stratejiyle iletişim kurmanın önemine inanıyoruz. Müşterilerimizle iş birliği yaparak, hedef kitlelerine doğru mesajı iletmelerine yardımcı oluyor ve stratejik bir yaklaşım benimseyerek başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Oyuncu Menajerliği.

360° DANIŞMANLIK

16 yıllık tecrübemizle ajans, reklamcılık, yapımcılık, oyunculuk ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Çağdaş Başaran Oktay ve M. Kerem Kurtuluş ortaklığında faaliyetlerine devam eden şirket, oyuncu menajerliği, cast direktörlüğü ve eğitim faaliyetleri alanlarında hizmet vermektedir.

Stüdyo ve Fotoğrafçılık.

Red Grain, her anınıza renk ve kalite katmayı amaçlar.Profesyonel ekip ve yüksek kaliteli ekipmanlarımızla her çekimde estetik anlayışımız ve özgün bakış açımızla öne çıkıyoruz. Modelli imaj çekimlerinden ürün çekimlerine kadar geniş yelpazede size ve markanıza en uygun anlayışla yaklaşıyoruz.

Fotoğrafçılıkta sanat ve teknolojiyi buluşturan bir uzmanlıkla çalışır. Her çekimde estetik anlayışımızı ön planda tutarken, aynı zamanda en son teknolojiyi kullanarak görüntülerin en yüksek kalitede olmasını sağlıyoruz. Her karede sanat ve profesyonellik bir araya geliyor.

Kuyumculuk.

GÖZ ALICI MÜCEVHERLER

Kuyumculuk hizmetimiz, özel anıları ve duyguları yansıtan takılar üretmeye adanmıştır. Her anınıza eşlik edecek özel bir takıyı sizin için tasarlıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini dinliyor, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için özgün tasarımlar sunuyoruz. Her parça, sizin benzersiz hikayenizi anlatmak için özel olarak tasarlanır.

Kreatif Ajans

Met Vibes olarak sürekli yenilik peşindeyiz. Geçen zamanda elde ettiğimiz tecrübe, birikim ve sektör bilgisi sayesinde Met Ajans’tan Met Vibes’a büyük bir dönüşüm yaşadık. Ve bugün, teknolojinin ve pazarlama dünyasının sürekli değişen trendlerine öncülük ediyor, her yeni projeyle yaratıcılığımızı bir adım daha ileri taşıyoruz. Ekibimiz, her biri kendi alanında uzman kişilerden oluşuyor. Fotoğraflarına bakarken, sadece yüzleri değil, her birinin hikayesini, tutkusunu ve markanız için oluşturabilecekleri muazzam değeri de görüyorsunuz.

Bize Ulaşın.

İletişim formu veya diğer iletişim kanallarımızdan her türlü konu için bize ulaşabilirsiniz.